Ručně foukaný svícen SAKURA 7cm Křišťál

610 Kč / ks
Skladem
Barva
Kusy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.09.2023

Skloglass ručně foukaný svícen Sakura vhodný pro vysoké svíčky připomínající něžný květ sakury. Design je výjimečný také svým hranováním z vnější strany svícnu, takzvaný optiš.  

Informace k výrobku:
Hmotnost 160g
Balení  1ks
Šířka 70mm
Výška 70mm
Průměr na svíčku 22mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skloglass ručně foukaný svícen Sakura připomínající něžný květ sakury je vhodný pro vysoké svíčky. Zcela jedinečný design je výjimečný svým hranováním z vnější strany svícnu. Takzvaný optiš si hraje s lomem světla. Jemný květ se ručně tvaruje a každý kus je tak originál.  

Kouzlo technologie optiš

Optiš je unikátní výrobní technologie propůjčují ručně foukaným skleněným produktům unikátní vlastnosti. Na dotek jsou svícny Sakura hladké, ale současně mají po svém obvodu hrany, které dokážou lámat světlo stejně jako hladina vody. Křišťálové sklo si sofistikovaně hraje se světlem a mění svůj vzhled. Pracuje se světlem z plamene svíček během slavnostních večerů i se slunečními paprsky během letních dnů. Tradiční sklářská technika je propojena módním pojetím designu.  

Ručně foukané skleněné svícny

Světlo svíček umí podtrhnout elegantní vzhled a útulný pocit domova. Pokud sáhnete po skleněném svícnu Sakura ve variantě křišťál či alexandrit, váš domov se rázem stane krásnějším a příjemnějším. Ručně foukaný svícen z kolekce Sakura dodá elegantním, štíhlým a vysokým svíčkám pravý a jedinečný vzhled. Skvěle zapadne do tradičního stylu domova, minimalistického vzhledu i oblíbeného stylu hygge vyjadřujícího pohodový přístup k životu. Dodá výjimečnost každého okamžiku. 

Skleněný svícen SAKURA

Plamen svíčky a jeho teplé světlo vytváří ideální prostředí k relaxaci a odpočinku. Svícen z ručně foukaného skla se stane vítaným dárkem k narozeninám, svátku, výročí, Valentýnu i Vánocům. Jednotlivé kousky z unikátní řady skla Sakura otevírají možnost sestavit osobní kolekci, která umí dokonale vystihnout atmosféru interiéru i osobnost obdarovaného. Nechte se inspirovat designem skleněných originálů, které vznikají v rukách našich sklářských mistrů.