Dárkový set velký SAKURA Křišťál

2 649 Kč / balení
Skladem
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.09.2023

Velký dárkový set Sakura obsahuje vázičku, dózičku s víčkem, svícen 7cm, svícen 13cm, 2 bílé svíčky. Design Sakura je výjimečný svým hranováním z vnitřní strany, takzvaný optiš.  

Informace k výrobku:
Dózička: Hmotnost 350g Šířka 85mm Výška 70mm
Svícen 13cm Hmotnost 170g Šířka 70mm Výška 130mm 
Svícen 7cm Hmotnost 160g Šířka 70mm Výška 70mm
Vázička Hmotnost 200g Šířka 55mm Výška 170mm
Bílá svíčka 2ks

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček skloglass s ručně foukanou dózičkou s víčkem, vázičkou, svícny 7cm a 13cm Sakura a dvě bílé svíčky. Unikátní Sakura design je výjimečný svým hranováním z vnější strany výrobku. Takzvaný optiš si hraje s lomem světla. Tento balíček je k dostání i v barvě Alexandrit.

Kouzlo technologie optiš

Optiš je unikátní výrobní technologie, propůjčují ručně foukaným skleněným produktům unikátní vlastnosti. Na dotek jsou svícny Sakura hladké, ale současně mají po svém obvodu hrany, které dokážou lámat světlo stejně jako hladina vody. Křišťálové sklo si sofistikovaně hraje se světlem a mění svůj vzhled. Pracuje se světlem z plamene svíček během slavnostních večerů i se slunečními paprsky během letních dnů. Tradiční sklářská technika je propojena módním pojetím designu.

Skleněná dózička SAKURA

Skleněné dózy poslouží jako dekorace, když ji naplníte kostkami cukru, bonbóny, barevným pískem, kamínky, suchými květy, peříčky či mušlemi. Nádherně vypadají i v páru. Více skleněných nádob různých tvarů, hloubek a výšek můžete vystavit v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni, ložnici i v luxusní koupelně a ani na jednom z těchto míst nebude ručně foukané sklo působit nepatřičně. Zdánlivě chladný dojem skla můžete doplnit teplými tóny nebo jemnými materiály.

Skleněný svícen SAKURA

Plamen svíčky a jeho teplé světlo vytváří ideální prostředí k relaxaci a odpočinku. Svícen z ručně foukaného skla se stane vítaným dárkem k narozeninám, svátku, výročí, Valentýnu i Vánocům. Jednotlivé kousky z unikátní řady skla Sakura otevírají možnost sestavit osobní kolekci, která umí dokonale vystihnout atmosféru interiéru i osobnost obdarovaného. Nechte se inspirovat designem skleněných originálů, které vznikají v rukách našich sklářských mistrů.

Skleněná váza Sakura 

Ručně foukaná váza Sakura s optišovým oblým tvarem oživí každý interiér a ozdobí slavnostní stůl, komodu i odkládací stolek. V unikátním tvaru se při dopadu slunečních paprsků rozehrává jedinečné kouzlo hry světla a stínu. Každý kus je výsledkem precizní ruční výroby.