Dózička SAKURA Růžová

910 Kč / ks
Skladem
Barva
Kusy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
17.06.2024

Skloglass ručně foukaná dózička s víčkem Sakura připomínající něžný květ sakury.  Design je výjimečný svým hranováním z vnitřní strany dózičky, takzvaný optiš, květ na víčku se ručně tvaruje a tím je každý kus originál.  

Informace k výrobku:
Hmotnost 350g
Balení  1ks
Šířka 85mm
Výška 70mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dózička SAKURA

Skloglass ručně foukaná dózička s víčkem Sakura připomínající něžný květ sakury. Unikátní design je výjimečný svým hranováním z vnější strany dózy. Takzvaný optiš si hraje s lomem světla. Jemný květ na víčku se ručně tvaruje a díky tomu je každý kus zaručený originál.  

Co je to optiš

Optiš je unikátní výrobní technologie, která umožňuje, že jsou ručně foukané skleněné produkty na dotek hladké, ale současně mají po svém obvodu hrany, které lámou světlo stejně jako hladina vody. Moderní dóza z křišťálového skla si sofistikovaně hraje se světlem a díky tomu je pokaždé jiná. Pracuje se světlem svíček během slavnostního večera i s paprskyslunce během letních dnů. Kouzlo české sklářské tradice propojí staré techniky výroby s čistotou moderního designu.  

Ručně foukané skleněné dózy

Skleněné dózy poslouží jako dekorace, když ji naplníte kostkami cukru, bonbóny, barevným pískem, kamínky, suchými květy, peříčky či mušlemi. Nádherně vypadají i v páru. Více skleněných nádob různých tvarů, hloubek a výšek můžete vystavit v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni, ložnici i v luxusní koupelně a ani na jednom z těchto míst nebude ručně foukané sklo působit nepatřičně. Zdánlivě chladný dojem skla můžete doplnit teplými tóny nebo jemnými materiály.

Doručíme do 2 dnů!

Pokud objednáte do 10:00 bude Vaše objednávka odeslána ještě dnes.

Dárkový balíček Sakura

Plamen svíčky a jeho teplé světlo vytváří ideální prostředí k relaxaci a odpočinku. Tento exkluzivní balíček obsahuje dva svícny, vázičku a dvě bílé svíčky, které dodají vašemu domovu jedinečnou atmosféru. Svícny z ručně foukaného skla se stanou vítaným dárkem k narozeninám, svátku, výročí, Valentýnu i Vánocům. Jednotlivé kousky z unikátní řady skla Sakura otevírají možnost sestavit osobní kolekci, která dokonale vystihne atmosféru vašeho interiéru i osobnost obdarovaného. Nechte se inspirovat designem skleněných originálů, které vznikají v rukách našich sklářských mistrů.

Dózička SAKURA Růžová
Dózička SAKURA Růžová

Proč si koupit ruční sklo

  • Unikátnost a originalita
  • Vysoká kvalita
  • Vyrobeno v ČR
  • Podpora místních řemeslníků