O nás

Jsme rodinná firma - mamka Martina a dvě dcery Klára a Bára. Naše maminka se v oboru sklářství pohybuje a podniká od roku 1992. Sklo je tak nedílnou součástí našeho života už pěknou řádku let. Vyrůstaly jsme v okolí Nového Boru, kde má sklářství dlouholetou tradici. Tak jsme mohly doslova koukat pod ruce umělcům na sklářské huti, rytcům a malířkám skla. Vidět celý tento umělecký proces na vlastní oči nás vždy fascinovalo a do sklářského řemesla jsme se naprosto zamilovaly. V roce 2018 jsme založily e-shop na kterém vám nabízíme ručně foukané sklo.                            

A jak takový proces sklářské výroby vypadá?

Každá sklenka, váza nebo jiný skleněný objekt je originál. Nejprve vznikne jako nápad v hlavě, který předáme na papír. Poté vzniká dřevěná forma v rukách mistra formaře a v neposlední řadě projde rukama několika umělců ze sklářské hutě, se kterou naše firma spolupracuje už spoustu let. Při výrobě dbáme na dokonalost a kvalitu výrobků.

                    

Každá z nás do našeho projektu přispívá svými zkušenostmi a dovednostmi a tím je z nás skvěle doplňující se tým.

Barča má cit pro detail, navrhuje nové tvary a má na starosti fotky na sociálních sítích. Pokud na nás máte jakýkoli dotaz nebo objednáváte zboží, dostanete se do rukou Kláry. Ta se tedy stará o celý chod e-shopu. Mamka Martina se postará o to, abychom vždy měly skladem všechny naše originální produkty a Vaše objednávka byla v pořádku odeslána.

 

 

♥♥♥  Taková je naše láska k řemeslu. ♥♥♥