Prosecco sety

Oslavte život s naším exkluzivním dárkovým balíčkem obsahujícím dvě kabaret skleničky a láhev prosecca Bepin De Eto. Užijte si každý doušek v nejvyšším stylu s těmito unikátními skleničkami na dlouhé stopce. Kabaret skleničky, ručně foukané a tvarované, jsou ideální pro šampaňské, sekt, prosecco a další šumivá vína, která získají prostor pro maximální projev svých vůní a chutí. Každá sklenice je originál, ručně foukaná s nejvyšší precizností. Oslavujte okamžik s dokonalým stylem!

1 položek celkem
Prosecco Křišťál Kabaret
1 559 Kč / sada

Speciální dárkový balíček pro Váš dokonalý romantický večer s drahou polovičkou.  Balíček obsahuje 2 skleničky kabaret a láhev prosecca Bepin De Eto VAISS EXTRA DRY. Balené v...

1797/KRI/2KS

Objevte kouzlo dárkového balíčku obsahujícího dvě kabaret skleničky a láhev prosecca Bepin De Eto. Ponořte se do elegance a užívejte si každý doušek z unikátních sklenic na dlouhé nožce. Kabaret šampaňská miska, ručně foukaná, je ideální pro šampaňské, sekt, prosecco a další perlivá vína, která díky speciálnímu tvaru sklenice rozvinou své aroma, chuť i vůni naplno. K dispozici v růžové, křišťálové a kouřové barvě, každá sklenice je originální dílo ručního foukání. Chcete-li jinou barvu dárkového balení, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám s výběrem pomůžeme. Užijte si skvělé okamžiky s naším luxusním setem!