Pískované sklo

3 položek celkem
Na Lásku
Na Lásku
dodání do 14 dnů
1 649 Kč / pár

Připijte si NA LÁSKU se skleničkou Kabaret. Vybírejte z několika barev s vypískovaným textem "na lásku" a možností vlastního textu až do 10 znaků. Oslavte lásku s elegancí!

1932/FIA
Na Zdraví
Na Zdraví
Na dotaz
1 649 Kč / pár

Připijte si NA ZDRAVÍ se skleničkou Kabaret.  Výběr z několika barev. Text "na zdraví'' je vypískován ve skleničce. Možnost vlastního textu. Max. 10 znaků

1926/FIA
srdicko
Tip
Diamantové srdce
Skladem na přání
249 Kč / ks

Motiv diamantového srdíčka se jmény a datem. Vyberte si svojí skleničku z kolekce IRIS.

P1190/SRDICKO

Vlastní pískovaný text, logo na sklo od SKLOGLASS

Hledáte dokonalý vánoční dárek, který zanechá dlouhodobý dojem a potěší vaše blízké? Neztrácejte čas a nech si vypískovat vlastní text, nebo logo na skleničku nebo vázu od SKLOGLASS.

Proč by měla být pískovaná sklenička nebo váza vaším vánočním dárkem?

  1. Osobní dotek: Pískovaný text nebo logo přidává vašemu dárku osobní význam a ukazuje, že jste si dali na výběru dárku záležet. Každý krásný detail bude připomínat váš vztah a vaši péči.
  2. Unikátnost: Pískovaný design na skleničce nebo váze značně zvýší jejich jedinečnost. Každý takový kousek je ručně zpracován a nenajdete ho nikde jinde. To z něj dělá skvělý konverzační kousek a vzácný klenot.
  3. Zaujme na první pohled: Pískovaný design je vizuálně úchvatný a přináší do vaší domácnosti nebo kanceláře nádech elegance. Skvěle ozdobí a oživí interiér.
  4. Univerzálnost: Skleničky a vázy jsou univerzálními dárky, které se hodí pro různé příležitosti. Dárek, který může sloužit k vystavení květin, svíček, nebo jednoduše k pití oblíbených nápojů.

Nechejte se inspirovat a vytvořte dárek, který bude mít trvalou hodnotu. Můžete si vybrat text, logo, nebo dokonce osobní vzkaz, který bude pískovaný na skleničku nebo vázu. Tento vánoční dárek bude připomínat krásné chvíle a spojení, které sdílíte s vašimi blízkými. 

Jak na to?

Pošlete nám e-mail na adresu info@skloglass.cz:

  1. text (jména, iniciály, datum) logo...., který chcete mít vypískovaný.
  2. Produkt z našeho sortimentu
  3. Datum, dokdy dárek potřebujete.

My Vám zašleme cenovou nabídku a náhled.