Dárkový set SAKURA Křišťál

1 749 Kč / balení
Skladem
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
17.06.2024

Dárkový set Sakura obsahuje vázičku, svícen 7cm, svícen 13cm, 2 bílé svíčky. Design Sakura je výjimečný svým hranováním z vnitřní strany, takzvaný optiš.  

Informace k výrobku:
Svícen 13cm Hmotnost 170g Šířka 70mm Výška 130mm 
Svícen 7cm Hmotnost 160g Šířka 70mm Výška 70mm
Vázička Hmotnost 200g Šířka 55mm Výška 170mm
Bílá svíčka 2ks

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček skloglass s ručně foukanou vázičkou, svícny 7cm a 13cm Sakura a dvě bílé svíčky. Unikátní Sakura design je výjimečný svým hranováním z vnější strany výrobku. Takzvaný optiš si hraje s lomem světla. Tento balíček je k dostání i v barvě Alexandrit.

Kouzlo technologie optiš

Optiš je unikátní výrobní technologie, propůjčují ručně foukaným skleněným produktům unikátní vlastnosti. Na dotek jsou svícny Sakura hladké, ale současně mají po svém obvodu hrany, které dokážou lámat světlo stejně jako hladina vody. Křišťálové sklo si sofistikovaně hraje se světlem a mění svůj vzhled. Pracuje se světlem z plamene svíček během slavnostních večerů i se slunečními paprsky během letních dnů. Tradiční sklářská technika je propojena módním pojetím designu.

 

Skleněný svícen SAKURA

Plamen svíčky a jeho teplé světlo vytváří ideální prostředí k relaxaci a odpočinku. Svícen z ručně foukaného skla se stane vítaným dárkem k narozeninám, svátku, výročí, Valentýnu i Vánocům. Jednotlivé kousky z unikátní řady skla Sakura otevírají možnost sestavit osobní kolekci, která umí dokonale vystihnout atmosféru interiéru i osobnost obdarovaného. Nechte se inspirovat designem skleněných originálů, které vznikají v rukách našich sklářských mistrů.

Skleněná váza Sakura 

Ručně foukaná váza Sakura s optišovým oblým tvarem oživí každý interiér a ozdobí slavnostní stůl, komodu i odkládací stolek. V unikátním tvaru se při dopadu slunečních paprsků rozehrává jedinečné kouzlo hry světla a stínu. Každý kus je výsledkem precizní ruční výroby.