Mísa DAHLIA 180mm Křišťál

1 189 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
22.05.2024

Ručně foukaná kulatá mísa Dahlia je k dispozici v provedení českého křišťálu. Tato šikmo seříznutá mísa s jedinečným hvězdnicovitým vzorem oživí každý interiér a ozdobí svým oblým tvarem slavnostní stůl či komodu. Každý kus je dokonalý originál.

Informace k výrobku:
Hmotnost 700g
Balení 1ks
Průměr 180mm
Výška 180mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně foukaná mísa Dahlia 180mm

Ručně foukaná šikmo seříznutá mísa Dahlia se zajímavým hvězdnicovitým vzorem oživí každý interiér a ozdobí svým oblým tvarem slavnostní stůl, komodu i odkládací stolek. V unikátním vzoru se při dopadu slunečních paprsků rozehrává jedinečné kouzlo hry světla a stínu. Každý kus je výsledkem precizní ruční výroby. Tato mísa je v dostání i v menší velikosti 150mm.

České ručně foukané sklo

Pokud chcete mít doma zaručený originál, dejte šanci ruční práci a tradičnímu umění českých sklářů. Toto řemeslo má u nás dlouhodobou tradici a nevšední kouzlo ručně foukaných originálů ze skla nikdy nezestárne a nezevšední. Ručně foukaná mísa Dahlia se hodí do každého typu interiéru a ozdobí svým kulatým tvarem slavnostní stůl, komodu nebo třeba odkládací stolek.

Kouzlo sklářské tradice

Kouzlo unikátní české sklářské tradice spočívá v jeho specializaci, obnovení starých technik výroby i objevování nových možností. Preferujeme zručnost a fortel vetkaný do každého ručně foukaného kousku ze skla. Ve skleněných dílech se zrcadlí kreativita a nadšení pro tvorbu ručně foukaného skla. V naší rodinné firmě se sklo stalo nedílnou součástí našeho života už pěknou řádku let. Každý kousek projde rukama několika umělců ze sklářské hutě, aby mohl potěšit vaše oči a přinášet krásu a radost do vašich domovů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mísa, svícen, dóza
Barva: Křišťál