Vázička SAKURA Křišťál

879 Kč / ks
Skladem
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
23.04.2024

Skloglass ručně foukaná vázička Sakura připomínající něžný květ sakury. Design je výjimečný svým hranováním z vnitřní strany vázičky, takzvaný optiš.  

Informace k výrobku:
Hmotnost 200g
Balení  1ks
Šířka 55mm
Výška 170mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skloglass ručně foukaná vázička Sakura připomínající něžný květ sakury. Unikátní design je výjimečný svým hranováním z vnější vázy. Takzvaný optiš si hraje s lomem světla.   

Co je to optiš?

Optiš je unikátní výrobní technologie, která umožňuje, že jsou ručně foukané skleněné produkty na dotek hladké, ale současně mají po svém obvodu hrany, které lámou světlo stejně jako hladina vody. Moderní vázička z křišťálového skla si sofistikovaně hraje se světlem a díky tomu je pokaždé jiná. Pracuje se světlem svíček během slavnostního večera i s paprsky slunce během letních dnů. Kouzlo české sklářské tradice propojí staré techniky výroby s čistotou moderního designu.  

Skleněná váza Sakura 

Ručně foukaná váza Sakura s optišovým oblým tvarem oživí každý interiér a ozdobí slavnostní stůl, komodu i odkládací stolek. V unikátním tvaru se při dopadu slunečních paprsků rozehrává jedinečné kouzlo hry světla a stínu. Každý kus je výsledkem precizní ruční výroby.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sakura
Barva: Křišťál