Sklenice na whisky ČOČKA

999 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
17.06.2024

Ručně foukaná whisky sklenice s broušeným vzorem. Nechte rozvinout vůni kvalitní whisky a vychutnejte si ji z unikátní sklenice z křišťálu.

Informace k výrobku:
Hmotnost 618g
Objem 220ml
Průměr 90mm
Výška 90mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně foukaná a ručně broušená whiskovka ČOČKA

Prožijte jedinečný moment při popíjení vaší oblíbené whisky s ručně foukanou i broušenou whiskovkou. Vychutnejte si každý doušek z našich luxusníchwhiskovek z kvalitního skla, nebo je věnujte jako dárek. Naše sklenice na whisky posunuje klasický design známé sklenky na zcela novou úroveň. Ručně foukaná křišťálová sklenice na whisky s ručním brusem nechá vyniknout samotný nápoj, který se v ní bude krásně zrcadlit, bude měnit tóny barev a rozvine vůni každé kvalitní whisky. 

Sklenice na whisky

Potěšení z dobré whisky začíná se správnou skleničkou. Ochutnejte svou whisky z unikátní ručně foukané a ručně broušené sklenice z křišťálu. Vychutnejte si každý doušek své oblíbené whisky díky stylovým whiskovkám z kvalitního skla. Sklenice na whisky a whisky sady jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké. Smyslný broušený vzor RASTR vás okouzlí na první pohled. Při každém uchopení whiskovky budou vaše ruce i oči snímat detaily českého křišťálu i zrcadlení whisky.

Kvalitní whisky sklenice 

Ve všech vyhlášených restauracích a barech se používají široké sklenice s tlustým dnem o objemu okolo 200 ml. Říká se jim whiskovka nebo tumbler, což je spíše název vyšší sklenice podobného designu. Whisky se v nich podává čistá nebo s ledem, ale díky dlouhé době zrání si ji vychutnáte i v pokojové teplotě. Sklenici můžete použít i na kvalitní koňak, vodku nebo gin. Vychutnejte si je plnými doušky. 

Křišťálová whiskovka 

Unikátní whiskey sklenice uvidíte ve všech hollywoodských filmech, kde rozehrává odstíny barev lahodného moku díky brusu i různým tloušťkám skla, které se na sklence prolínají. Unikátní hru barev doplní rozvinutá chuť i vůně nápoje. Každá ručně foukaná i broušená křišťálová sklenice na whisky je zaručený originál. Nestárnoucí kouzlo čirého skla s unikátním zpracováním českého křišťálu podtrhne chuť kvalitní whisky a dá exkluzivní nádech každé příležitosti, kdy si dáte oblíbenou skleničku.  

Sklenice na whisky ČOČKA

Jak se správně starat o ručně foukané skleničky:

  • Umývejte ručně teplou vodou a jemným mycím prostředkem.
  • Používejte měkkou houbičku nebo hadřík, vyhněte se abrazivním čistícím prostředkům a drsným povrchům.
  • Nepoužívejte myčku nádobí, která může způsobit poškození nebo prasknutí skla vlivem vysoké teploty a tlaku vody.
  • Po umytí nechte skleničky oschnout na vzduchu nebo je jemně otřete měkkým, suchým a čistým hadříkem, který nepouští vlákna.
  • Pokud je nutné otírat vnitřek skleničky, použijte jemný hadřík nebo ručník a držte skleničku pevně u základny, abyste předešli nechtěnému prasknutí.