Vázička SAKURA Alexandrit

ZDARMAZDARMA
Váza Sakura Alexandrit
879 Kč / ks
Skladem
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.05.2024

Skloglass ručně foukaná vázička Sakura v barvě Alexandrit připomínající něžný květ sakury. Barva alexandrit díky speciální složce mění svou barvu, ze světle fialkové na světle modrou, podle toho jak je osvícená. Design je výjimečný svým hranováním z vnitřní strany vázičky, takzvaný optiš.  

Informace k výrobku:
Hmotnost 200g
Balení  1ks
Šířka 55mm
Výška 170mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skloglass ručně foukaná vázička Sakura připomínající něžný květ sakury. Unikátní design je výjimečný svým hranováním z vnější vázy. Takzvaný optiš si hraje s lomem světla. Barva alexandrit díky speciální složce mění svou barvu, ze světle fialkové na světle modrou, podle toho jak je osvícená.  

Co je to optiš?

Optiš je unikátní výrobní technologie, která umožňuje, že jsou ručně foukané skleněné produkty na dotek hladké, ale současně mají po svém obvodu hrany, které lámou světlo stejně jako hladina vody. Moderní vázička z křišťálového skla si sofistikovaně hraje se světlem a díky tomu je pokaždé jiná. Pracuje se světlem svíček během slavnostního večera i s paprsky slunce během letních dnů. Kouzlo české sklářské tradice propojí staré techniky výroby s čistotou moderního designu.  

Skleněná váza Sakura 

Ručně foukaná váza Sakura s optišovým oblým tvarem oživí každý interiér a ozdobí slavnostní stůl, komodu i odkládací stolek. V unikátním tvaru se při dopadu slunečních paprsků rozehrává jedinečné kouzlo hry světla a stínu. Každý kus je výsledkem precizní ruční výroby.