Ručně foukaná váza LILIE 300mm Alexadrit

2 999 Kč / ks
Skladem
Barvy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.07.2024

Skloglass ručně foukaná váza Lilie je vysoká, těžká váza, která svým jedinečným káro motivem zaujme na první pohled. Barva alexandrit díky speciální složce mění svou barvu, ze světle fialkové na světle modrou, podle toho jak je osvícená.

Ručně foukaná elipsovitá váza je dále v prodeji v křišťáluaquamarine, azurová, růžovékouřové nebo fialkové barvě. Hodí se do každého interiéru, kde ozdobí svým ojedinělým tvarem slavnostní stůl, odkládací stolek či komodu. Krásně v ní vypadají květiny s dlouhým stonkem.  

Informace k výrobku:
Hmotnost 1500g
Balení 1ks
Šířka 140mm
Hloubka 75mm
Výška 300mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně foukaná váza LILIE 300mm

Váza Lilie je unikátní limitovaná edice. Je to velmi těžká a silná váza, která je dostatečně stabilní a jen tak se nepřevrhne. Má velmi hezký elipsovitý tvar doplněný unikátním káro vzorem. Díky tomu také vynikne v barvách čistého křišťálu, barvě moře s názvem aquamarine, v růžové, kouřové i fialkové barvě. Snadno ji tak sladíte do barev vašeho interiéru. Do této vázy se hodí jakákoliv řezaná květina, která má dlouhý a štíhlý stonek. Například Lilie, Alstromelie, Amarylis, Frezie nebo Růže. 

Český křišťál s dlouholetou tradicí

Čechy se staly světovým centrem výroby křišťálového skla už na přelomu 16. a 17. století. Původní křišťály s vysokým obsahem taviva v podobě oxidu sodného byly dost křehké, ale díky zdokonaleným technologiím bylo dosaženo vysoce kvalitního křišťálového skla, vhodného k zušlechtění, rytí a broušení. Sklo pod názvem český křišťál se díky tomu stalo absolutní světovou špičkou v oboru křišťálových skel a jeho čisté línie si získaly skvělé renomé po celém světě.

Originály z rodinné dílny

V naší rodinné firmě je sklářství nedílnou součástí našich životů. Navazujeme na mnohaleté umění pocházející z okolí Nového Boru, kde má sklářství dlouholetou tradici. Ručně foukané sklo vám dává jistotu, že je každá váza jasným originálem. Váza Lilie je navíc limitovaná edice. Díky dokonalé souhře sklářského týmu je každá sklenička, váza nebo jiný skleněný produkt z naší dílny unikátní a získáte díky nim dokonalost a kvalitu protkanou láskou ke sklářskému řemeslu