Sklenice na víno Cínie Křišťál

3 599 Kč / sada
Skladem
Barva
Kusy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.07.2024

Skloglass ručně foukaná víno Cíníe je vhodná na bílé i červené víno, díky jedinečnému hvězdnicovitému vzoru a tvaru sklenky dostanou vína šanci naplno rozvinout své aroma, chuť i vůni. Jedná se o ručně foukané sklo a každý kus je dokonalý originál. K dispozici v provedení křišťálu, něžné růžové a safírové barvě.

Informace k výrobku:
Hmotnost 165g
Balení 2 nebo 6ks
Objem 320ml
Průměr 80mm
Výška 210mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cínie sklenice na víno

Dopřejte si krásu a vychutnejte si každý doušek díky unikátní sklence na dlouhé stopce. Ručně foukaná sklenice na víno Cínie je vhodná na bílé i červené víno, díky tvaru sklenky dostanou šanci naplno rozvinout své aroma, chuť i vůni.V unikátním hvezdnicovitém vzoru se při dopadu slunečních paprsků rozehrává jedinečné kouzlo hry světla a stínu.  Jedná se o ručně foukané sklo a každý kus je dokonalý originál.

Originální foukané sklo

Sklenice z kolekce Cínie mají dokonalý hvezdnicovitý vzor, tenkou nohu na stabilním základu a díky svému tvaru i nadpozemské lehkosti vám tyto ručně foukané skleničky vykouzlí dokonalou atmosféru přímo u vás doma. Přípitek z těchto sklenic je vždy jedinečný právě díky jejich lehkosti zpracování. Ručně foukané skleničky sice nejsou určeny do myček na nádobí, za to vám dopřejí nevšední zážitek a vychutnáte si každý doušek. Jsou vyrobeny s láskou a smyslem pro detail v okolí Nového Boru, kde má sklářství dlouholetou tradici.

Sklenice na víno Cínie Křišťál

Jak se správně starat o ručně foukané skleničky:

  • Umývejte ručně teplou vodou a jemným mycím prostředkem.
  • Používejte měkkou houbičku nebo hadřík, vyhněte se abrazivním čistícím prostředkům a drsným povrchům.
  • Nepoužívejte myčku nádobí, která může způsobit poškození nebo prasknutí skla vlivem vysoké teploty a tlaku vody.
  • Po umytí nechte skleničky oschnout na vzduchu nebo je jemně otřete měkkým, suchým a čistým hadříkem, který nepouští vlákna.
  • Pokud je nutné otírat vnitřek skleničky, použijte jemný hadřík nebo ručník a držte skleničku pevně u základny, abyste předešli nechtěnému prasknutí.