Proč si pořídit tyčinkový difuzér?

Tyčinkové aroma difuzéry patří k nejoblíbenějším způsobům provonění interiéru. Při správné kombinaci objemu, místa a vůně osvěží vzduch a vytvoří příjemně útulnou atmosféru. Do nádobky stačí vložit tyčinky a vůně se začne uvolňovat do prostoru. Náhradní náplň se dá dokoupit.

Tyčinkový aroma difuzér Dahlia

Ručně foukaný skleněný tyčinkový difuzér Dahlia má dvě varianty. Vůně Hřejivý domov je dřevitá, balzamická, juchtová i citrusová, se svěžím orientálním nádechem. Květinová vůně Půvabná pivoňka kombinovaná s vůní přírodní bavlny v sobě nese harmonický nádech čistoty. V dárkovém balení najdete skleněný difuzér, černé tyčinky a 500 ml aromatické vůně, kterou lze samostatně dokoupit.  

Výhody tyčinkového aroma difuzéru

Jeden tyčinkový aroma difuzér dlouhodobě provoní prostor o velikosti 50 m2 až na 3 měsíc. Vůně se dá dokoupit a můžete ji i střídat. Tyčinkový aroma difuzér je bezpečnou alternativou vonných svíček a aromalamp. Dá se použít i v objektech, kde požární směrnice nepovolují používat otevřený oheň v uzavřených prostorách. Difuzér vzduch osvěží, provoní i zvlhčí. Bude se vám lépe dýchat a odpudíte nepříjemný hmyz. Navíc vás to vyjde levněji než nakupování svíček a jiných osvěžovačů vzduchu.

Tyčinkový aroma difuzér jako dekorativní prvek v interiéru

Jedinečná kompozice voňavých tyčinek v ručně foukaném skleněném aroma difuzéru vytváří v interiéru nepřehlédnutelný dekorativní prvek. Černé tyčinky umožňují vzlínání vonné náplně do prostoru. V unikátním hvězdicovém vzoru difuzéru se při dopadu slunečních paprsků rozehraje jedinečné kouzlo hry světla a stínu. Díky ručnímu foukání je každý kus originál. Po vypotřebování náplně vypláchnete nádobku teplou vodou, dolijete náhradní náplň a vložíte nové tyčinky.

Kam umístit aroma difuzér

Pro umocnění účinnosti a lepší provonění prostoru dejte aroma difuzér na místo, kde přirozeně proudí vzduch. Vyhněte se místu s velkým nebo častým průvanem a s přímým zdrojem tepla, ať se náplň nadměrně nespotřebovává. Intenzita provonění se dá ovlivnit i počtem tyčinek. Čím více tyčinek, tím výraznější vůně a naopak. Nasáknutí tyčinek lze urychlit nebo umocnit otočením a vložením suchou stranou do nádobky. Aroma difuzér provoní obývací pokoj, ložnici i kuchyň a osvěží vzduch i v uzavřeném prostoru, kde je složité větrat jako je šatna, toaleta, koupelna a chodba.