Vůně PŮVABNÁ PIVOŇKA do difuzéru Dahlia

1 499 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.04.2024

Vůně PŮVABNÁ PIVOŇKA 500ml do ručně foukaného tyčinkového difuzéru Dahlia vám nabízí přirozený a stylový způsob, jak provonět váš domov.

Informace k výrobku:
Hmotnost 200g
Balení vůně 500ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně PŮVABNÁ PIVOŇKA 500ml do ručně foukaného tyčinkového difuzéru Dahlia 

Provoňte si domov originálními vůněmi. Můžete si pořídit vůni hřejivý domov nebo půvabná pivoňka. Vůně s názvempůvabná pivoňka má květinovou vůni pivoněk kombinovanou s příjemnou vůní čisté přírodní bavlny. Osvěžující vůni si můžete užívat až tři měsíce.

V balení najdete 500 ml vůně.

Ručně foukaný aroma difuzér Dahlia 

Ručně foukaný kulatý aroma difuzér Dahlia s úzkým hrdlem a se zajímavým hvězdnicovitým vzorem je ideální pro všechna místa vašeho domova, od obývacího pokoje po koupelnu, kuchyň a ložnici. V jeho unikátním vzoru se při dopadu slunečních paprsků rozehrává jedinečné a nevšední kouzlo hry světla a stínu. Každý kus je výsledkem precizní výroby a díky ručnímu foukání i zaručený originál. 

České ručně foukané sklo

Podlehněte kouzlu ruční práce a tradičnímu umění českých sklářů a řemeslu, které má u nás dlouholetou tradici. Počátky sklářství sahají do roku 3000 př. n. l., kdy bylo sklo objeveno a nestárnoucí kouzlo ručně foukaných originálů ze skla žije stále dál. Unikátní česká sklářská tradice obnovuje staré techniky výroby a stále objevuje nové možnosti. Zručnost a fortel vetkaný do ručně foukaných skleněných kousků zrcadlí kreativitu a nadšení z tvorby. V rodinné firmě projde každý kousek rukama umělců sklářské hutě, aby mohl vnést krásu a radost do vašich domovů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčinkový difuzér, Svíčky
Hmotnost: 0.3 kg