Ručně foukaná sklenice na whisky BUBLINKA

Tip
999 Kč / pár
Skladem
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.11.2022

Ručně foukaná křišťálová sklenice na whisky s bublinkou. Nechte rozvinout vůni kvalitní whisky a vychutnejte si ji z unikátní sklenice z křišťálu.

Informace k výrobku:
Hmotnost 618g
Balení 2 nebo 6ks
Objem 215ml
Průměr 85mm
Výška 90mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklenice na whisky BUBLINKA

Sklenice na whisky Bublinka posunuje klasický design sklenky zvané whiskovka na zcela novou úroveň. Ručně foukaná křišťálová sklenice na whisky s bublinkou na dně nechává vyniknout nestárnoucímu kouzlu čirého skla, ale i samotnému nápoji, který se bude díky zpracování sklenky nádherně zrcadlit a měnit tóny svých barev. Nechte rozvinout vůni kvalitní whisky a vychutnejte si ji z unikátní sklenice z křišťálu.

Sklenice na whisky z kolekce Bublinka

Ve většině vyhlášených restaurací a barů se používají široké sklenice s tlustým dnem o objemu kolem 200 ml. Můžete je znát pod názvem klasická whiskovka, ale někdy je označována ji jako tumbler, což je ale spíše název pro vyšší sklenice v tomto designu. Whisky je v tomto typu sklenky podávána čistá, anebo ve variantě s ledem. Whisky si však dokonale vychutnáte i při pokojové teplotě, protože zraje velmi dlouhou dobu. Sklenici můžete použít třeba i na kvalitní koňak, vodku nebo gin.

Křišťálová whiskovka s bublinkou

Unikátní sklenka, kterou používají i ti největší businessmani v hollywoodských filmech, nechává rozvinout vůni i chuť nápoje a rozehrává odstíny barev tohoto lahodného moku díky různým tloušťkám skla, které se na sklence prolínají. Unikátní hru barev ještě zdůrazňuje bublinka na dně. Ručně foukaná křišťálová sklenice na whisky s bublinkou je vždy originálem. Užijte si nestárnoucí kouzlo čirého skla v podobě jedinečného zpracování českého křišťálu a vychutnejte si i nápoj samotný. Podtrhněte chuť kvalitní whisky ručně foukanou křišťálovou sklenicí.

Kolekce ručně foukaného skla s názvem Bublinka

Kolekce ručně foukaného skla s názvem Bublinka zahrnuje klasické skleničky na whisky v nízkém provedení, vyšší sklenice na vodu nebo míchané nápoje a unikátní trio ručně foukaných váz ve třech velikostech. Vaše stolování tak může být zcela dokonalé. Slavnostní tabuli díky kolekci Bublinka snadno vyzdobíte v jednotném a elegantním duchu. České křišťálové sklo s dlouholetou tradicí oživí jakýkoli typ interiéru a dodá unikátní atmosféru každému slavnostnímu okamžiku.